Benzintyúkól :)

Csevegő,
Fórum javaslatok,
Benzintyúkól,

Moderátor: MadBob

Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: MadBob » 2014.06.12. 19:53

Scopy javaslatára!
Vannak emberek, autósok, motorosok és vagyunk mi, TDM-esek!
Avatar
MadBob
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.06.08. 11:59

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: VVLaci » 2014.06.12. 19:59

Nagyon jó! :P
Melegben a dolgok ugye kitágulnak!

Akkor én nem is vagyok kövér, csak túlmelegedtem!
Avatar
VVLaci
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014.06.09. 05:51
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Robi70 » 2014.06.12. 20:30

Akkó most ide kell szoktatni a csajokat?!
Avatar
Robi70
 
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2014.06.08. 14:22
Tartózkodási hely: Dorog

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Karex » 2014.06.12. 20:48

Akkor jó lenne, ha a lányok is jönnének fórumozni........
Monnyuk a többi topikot ne láthassák, csak ezt........... :mrgreen:
Szélvédő és hasidom faragó.
Avatar
Karex
 
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.06.09. 21:09
Tartózkodási hely: Hőgyész

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: scopy » 2014.06.14. 03:07

Nagyon jó! :D

Andi(m) nagyon keveset csetel, de mikor a fórumon lógok, soxor ott van mellettem és hallgatja, hogy röhögök, vagy éppen "sírok". Ha belekezdek valami "okfejtésbe" és Ő ott van, biztos, hogy beleszólogat, diktálgat, meg ilyesmi. Elejétől fogva mondtam neki, hogy regisztráljon már be és pötyögjön, amit csak akar, de...

Erre tegnapelőtt ismét volt egy szájkarate közöttünk, de nem veszekedés, csak évődés, meg piszkamiszka, mikor megszólalt: "Picsa vagyok mi?" visszakérdeztem: "Csipa?" ..."Az! Csipa!"..."No! Akkor most jól beregisztrállak, mint Csipa!"..."Ne már! Olyan gyagyás vagy!"

És megtettem! Ott van a taglistán, mint Csipa! A labda előtte pattog. Ha kapna egy kis biztatást, többet látnátok! (és nem csak az én hsz-eim szellemiségében öltene testet)

Hajrá Zita! Hajrá Zsuzsi! Hajrá CSIPA! Hajrá BENZINTYÚKÓL!
Avatar
scopy
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2014.06.09. 01:57
Tartózkodási hely: 5081 Szajol Jász-Nagykun-Szolnok Megye

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Karex » 2014.06.14. 19:13

:mrgreen:
scopy írta:Nagyon jó! :D

Andi(m) nagyon keveset csetel, de mikor a fórumon lógok, soxor ott van mellettem és hallgatja, hogy röhögök, vagy éppen "sírok". Ha belekezdek valami "okfejtésbe" és Ő ott van, biztos, hogy beleszólogat, diktálgat, meg ilyesmi. Elejétől fogva mondtam neki, hogy regisztráljon már be és pötyögjön, amit csak akar, de...

Erre tegnapelőtt ismét volt egy szájkarate közöttünk, de nem veszekedés, csak évődés, meg piszkamiszka, mikor megszólalt: "Picsa vagyok mi?" visszakérdeztem: "Csipa?" ..."Az! Csipa!"..."No! Akkor most jól beregisztrállak, mint Csipa!"..."Ne már! Olyan gyagyás vagy!"

És megtettem! Ott van a taglistán, mint Csipa! A labda előtte pattog. Ha kapna egy kis biztatást, többet látnátok! (és nem csak az én hsz-eim szellemiségében öltene testet)

Hajrá Zita! Hajrá Zsuzsi! Hajrá CSIPA! Hajrá BENZINTYÚKÓL!
Szélvédő és hasidom faragó.
Avatar
Karex
 
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.06.09. 21:09
Tartózkodási hely: Hőgyész

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: tudike » 2014.06.14. 20:30

Karex írta:Akkor jó lenne, ha a lányok is jönnének fórumozni........
Monnyuk a többi topikot ne láthassák, csak ezt........... :mrgreen:

Csípnétek, mi? :evil: :D Kikerülni se' lehet benneteket... nálunk itthon, az összes létező számítástechnikai eszköz automatikusan a tdm-re fórumra invitál... 8-)
tudike
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.06.09. 08:12

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: tudike » 2014.06.14. 20:44

Karex írta::mrgreen:
scopy írta:Nagyon jó! :D

Andi(m) nagyon keveset csetel, de mikor a fórumon lógok, soxor ott van mellettem és hallgatja, hogy röhögök, vagy éppen "sírok". Ha belekezdek valami "okfejtésbe" és Ő ott van, biztos, hogy beleszólogat, diktálgat, meg ilyesmi. Elejétől fogva mondtam neki, hogy regisztráljon már be és pötyögjön, amit csak akar, de...

Erre tegnapelőtt ismét volt egy szájkarate közöttünk, de nem veszekedés, csak évődés, meg piszkamiszka, mikor megszólalt: "Picsa vagyok mi?" visszakérdeztem: "Csipa?" ..."Az! Csipa!"..."No! Akkor most jól beregisztrállak, mint Csipa!"..."Ne már! Olyan gyagyás vagy!"

És megtettem! Ott van a taglistán, mint Csipa! A labda előtte pattog. Ha kapna egy kis biztatást, többet látnátok! (és nem csak az én hsz-eim szellemiségében öltene testet)

Hajrá Zita! Hajrá Zsuzsi! Hajrá CSIPA! Hajrá BENZINTYÚKÓL!

Muszáj beszó'nom, mer' tegnap megkaptam a leszúrást, hogy itt van ez a remek topik, aztán ki se' használom... :lol: de ezzel a figyelmemet nem terelitek el... :twisted:
tudike
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.06.09. 08:12

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: csokabi » 2014.06.14. 21:22

Szia Csipa!

Látom, újabb taggal bővült a csapat. Még nem hallottam rólad, mondanál magadról pár szót? Mivel gurulsz? Hogyan találtál a fórumunkra? Te is a csendben olvasgatók táborát fogod gyarapítani vagy klaviatúrát ragadsz és tudtunkra adod a gondolataidat?!

Üdv,

Cs

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar
csokabi
 
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2014.06.08. 13:26
Tartózkodási hely: Vorarlberg

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Kucsi » 2014.06.15. 20:25

Ez is jó téma.
2 napja Anyának (Teca) hivatalosan is van motorkerékpárja, egy Aprilia Scarabeo 150.
Igaz, hogy robogó, de nem is olyan rossz. Még a végén elorozom tóle. :D
Kucsi
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.15. 20:19

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: VVLaci » 2014.06.15. 21:10

Ne kívánkozzál rá! Férfiembernek férfimotor! :D
Melegben a dolgok ugye kitágulnak!

Akkor én nem is vagyok kövér, csak túlmelegedtem!
Avatar
VVLaci
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014.06.09. 05:51
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Fidó » 2014.06.16. 06:59

Pedig nagyon jó dolog robogózni kisebb távokra.
Praktikus, kényelmes.
Én élvezem...
Talán hét éves lehettem, mikor Apám a vállamra tette a kezét és komolyan így szólt:
-Fiam, ha bármikor szükséged lenne egy segítő kézre, mindig találsz egyet a karod végén...
Avatar
Fidó
 
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.06.09. 18:12
Tartózkodási hely: Hajmáskér /Veszprém/

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: VVLaci » 2014.06.16. 12:59

Kistávú helyi szaladásra én is 50 ccm-et használok! :roll: :roll: :roll:

De nem hagynánk a "csajokat" érvényesülni? :D
Melegben a dolgok ugye kitágulnak!

Akkor én nem is vagyok kövér, csak túlmelegedtem!
Avatar
VVLaci
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014.06.09. 05:51
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: lendvai » 2014.06.17. 06:09

VVLaci írta:Kistávú helyi szaladásra én is 50 ccm-et használok! :roll: :roll: :roll:

De nem hagynánk a "csajokat" érvényesülni? :D


Nekem 1km-re van a garázs, így minden motorozás és autózás egészségügyi sétával kezdődik és végződik. De már gondolkodom rajta, hogy befogom a bringát. Vagy a lányom összecsukható alurollerét. :-)) De szívem szerint egy Zero DS-t vennék rövid távú libakergetéshez. :-)
Ja és hölgyeim, tessék, csak tessék! A topic nyitva áll minden fecsegni vágyó előtt! :-) Bár egyelőre úgy tűnik mi vagyunk fecsegőbbek. :-)
"A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."
Avatar
lendvai
 
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2014.06.08. 19:31
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott.

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: endruz » 2014.06.19. 11:56

Csak hogy legyen valamilyen csajos is és motoros is :-) a feleségem szolgálati gépe :-)

Kép
BMW R1200R
Avatar
endruz
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.06.08. 13:41
Tartózkodási hely: Szajol

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: lendvai » 2014.06.19. 14:43

Ez a "mai" (Today) motorja? És a tegnapi milyen volt? :D Na jó, ez szar poén volt, megyek a magam elejbe hógolyózni, mindenkitől bocsánatot kérek! :D
"A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."
Avatar
lendvai
 
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2014.06.08. 19:31
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott.

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: endruz » 2014.06.19. 19:20

lendvai írta:Ez a "mai" (Today) motorja? És a tegnapi milyen volt? :D Na jó, ez szar poén volt, megyek a magam elejbe hógolyózni, mindenkitől bocsánatot kérek! :D

Jó van na...Today a mai...a tegnapi pontosabban múlt évi az Suzuki Choinori volt :-) de az csak 45 km/h körül ment és már lassú volt...a today megy majdnem 60 km/h de már ez is lassú. Ha így haladunk 10 év múlva elveszi tőlem a BMW-t :-)
BMW R1200R
Avatar
endruz
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.06.08. 13:41
Tartózkodási hely: Szajol

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: Fidó » 2014.06.19. 19:53

... vagy vetet veled egy TDM-et! ;)
Talán hét éves lehettem, mikor Apám a vállamra tette a kezét és komolyan így szólt:
-Fiam, ha bármikor szükséged lenne egy segítő kézre, mindig találsz egyet a karod végén...
Avatar
Fidó
 
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.06.09. 18:12
Tartózkodási hely: Hajmáskér /Veszprém/

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: scopy » 2014.06.20. 06:46

Endruzné Szilvit háromféle módon lehet látni közlekedés közben:

Az alant látható "main", beöltözve és - legalábbis én ezt tapasztalom - vigyorogva,
elektromos rolleron szintén vigyorogva,
és futó öltözetben kipirulva, de vigyorogva!

Na jó! Kétszer láttam már lassan sétálva is, de az egyikre nem szívesen emlékszem vissza, mert Kislackó csúnyán elbánt velem a hógolyóival! :D

Egyébként Lajkó Csabinál van egy kiskawász (250-es), lehet, hogy érdemes lenne megnézni Szilvinek!
Avatar
scopy
 
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2014.06.09. 01:57
Tartózkodási hely: 5081 Szajol Jász-Nagykun-Szolnok Megye

Re: Benzintyúkól :)

HozzászólásSzerző: endruz » 2014.06.20. 10:43

scopy írta:Endruzné Szilvit háromféle módon lehet látni közlekedés közben:

Az alant látható "main", beöltözve és - legalábbis én ezt tapasztalom - vigyorogva,
elektromos rolleron szintén vigyorogva,
és futó öltözetben kipirulva, de vigyorogva!

Na jó! Kétszer láttam már lassan sétálva is, de az egyikre nem szívesen emlékszem vissza, mert Kislackó csúnyán elbánt velem a hógolyóival! :D

Egyébként Lajkó Csabinál van egy kiskawász (250-es), lehet, hogy érdemes lenne megnézni Szilvinek!


Mi van ha tetszene neki Kawa legyen a háznál??? :-) Meg hát 250 cm3 ... "B" kategóriához kis "A" kellene neki, nem tudom, hogy bevállalná-e...
BMW R1200R
Avatar
endruz
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.06.08. 13:41
Tartózkodási hely: Szajol


Vissza: Általános témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron